WWW: https://hastegarden.pl
NIP 7251933098
Adres Nowowiejska 2
Miejscowość Oborniki Śląskie
Kod pocztowy 55-120
Telefon +48 71 734 53 71

Opis:

Jednym z elementów niezbędnych na każdym tarasie, są odpowiednio dobrane meble. To właśnie dzięki nim można spędzać wspólnie czas podczas ciepłych dni, organizować garden party oraz relaksować się po długim dniu. Wysokiej jakości meble na taras dostępne są w ofercie sklepu Haste Garden. To właśnie w nim klienci mają możliwość zakupu krzeseł, stolików, foteli, sof, narożników i nie tylko, a wszystko to w atrakcyjnych i niezawyżonych cenach.

Meble te wyróżniają się na tle innych przede wszystkim swoim niebanalnym charakterem i oryginalnym stylem. Są nieco surowe, dlatego też z pewnością przypadną do gustu wielbicielom nowoczesnego stylu. Sprawdzą się one w każdym tarasie, lecz nie tylko, ponieważ mogą być wykorzystywane bezpośrednio w ogrodzie, altanie, a nawet w niektórych balkonach, jeśli te są dość duże. Do ich produkcji wykorzystano materiały wysokiej jakości, co oznacza, że nie zniszczą się w krótkim czasie od chwili ich zakupu.

Data dodania: 2018-12-27

Opinie o firmie Haste Trade & Design Sp. z o.o.


Olgierd Olszewski dodał komentarz 2019-05-13 11:16:41 Ocena 5

Meble na taras oferowane przez firmę Haste Trade & Design są naprawdę profesjonalnie wykonane i odporne na warunki atmosferyczne.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

ul. Warszawska43

Katowice

WIĘCEJ

Crazy Cat Studio

ul. Kwiatowa11

Wilkowice

WIĘCEJ

Football Freestyle Dawid Pajor

ul. Wyszyńskiego22

Wrocław

WIĘCEJ