WWW: http://osrodek.optymalni.pl
NIP 7791633394
Adres Derdowskiego 8
Miejscowość Władysławowo
Kod pocztowy 84-104
Telefon 58 6749714

Opis:

Jesteś już zmęczona swoim obecnym trybem życia i zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób możesz dokonać różnych zmian, żeby poczuć się znacznie lepiej? Dobrze będzie zacząć od diety! Wyeliminuj ze swojego jadłospisu wszelkie niezdrowe potrawy, fast foody i nadmiar słodyczy, który na pewno Ci szkodzi. A jeśli chcesz czegoś więcej, to na pewno pomoże Ci dieta optymalna, która może zostać przygotowana przez specjalistów od zdrowego żywienia. Dzięki niej od razu poczujesz się i dostarczysz swojemu organizmowi wszystkie składniki odżywcze, które są mu potrzebne do właściwego działania. 

Po więcej informacji związanych z profesjonalnym układaniem diety wejdź na stronę osrodek.optymalni.pl i tam zapoznaj się z ofertą przygotowaną przed profesjonalistów. Już po kilku dniach od zastosowania tej indywidualnie dobranej diety zaczniesz czuć się znacznie lepiej. 

Data dodania: 2017-12-30

Opinie o firmie Jerzy Kasprzak Arkadia Lido


oresinted dodał komentarz 2019-06-06 14:46:17 Ocena 5

W tym ośrodku w Jastrzębiej Górze dobrano mi optymalną dietę do mojego wieku i schorzenia. Cieszę się, że trafiłam do takich profesjonalistów. :)


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Apteka GEMINI

ul. Trzy Lipy3

Gdańsk

WIĘCEJ

APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ

Podatkiwspolce.pl

ul. --

Gdańsk

WIĘCEJ