WWW: http://www.kreatorfinansow.pl/
NIP
Adres 26 kwietnia
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 71-126
Telefon +48 91 831 00 77

Opis:

Większość banków posiada w swej ofercie różne rodzaje kont, jakie zakładać można, gdy spełnia się określone warunki. Wiążą się też z nimi określone bonusy i korzyści, ale tylko jeśli wybierze się optymalne oferty. Jak je znaleźć? Na przykład gdy chce się założyć studenckie konto bankowe, dobrze będzie skorzystać z rankingu kont bankowych zamieszczonego na stronie kreatorfinansow.pl, które jest ich obiektywnym i rzetelnym zestawieniem.

Porównanie ofert poszczególnych banków za pomocą tego narzędzia internetowego będzie znacznie wygodniejsze i zajmie mniej czasu niż własnoręczne wyszukiwanie i porównywanie różnych propozycji rozmaitych instytucji finansowych. Łatwo można będzie też wybrać najdogodniejsze warunki, nie tylko jeśli chodzi o opłaty, ale też na przykład wiążące się z prowadzeniem konta korzyści.

Data dodania: 2017-10-18

Opinie o firmie Kreator Finansów


terones dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 4

Wybór konta bankowego dla siebie nie jest tak prosty, jakby się mogło pozornie wydawać. Uważam, że wszelkiego rodzaju porównywarki i rankingi finansowe, ułatwiają podjęcie nam decyzji. Dzięki temu możemy cieszyć się z konta, które spełnia nasze oczekiwania.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Fabrollo

ul. Włodkowica7

Szczecin

WIĘCEJ

CJS Tłumaczenia

ul. Cukrowa12

Szczecin

WIĘCEJ

STUDIO22

ul. Moniuszki8

Połczyn Zdrój

WIĘCEJ