WWW: http://www.kreatorniadesign.pl
NIP
Adres Kochanowskiego 22
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-846
Telefon +48612212267

Opis:

Agencje kreatywne w Poznaniu pomogą nie tylko wypromować produkt, ale również w organizacji wydarzenia biznesowego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się firmy reklamowe, których oferta jest naprawdę szeroka. Firma Kreatornia Design to miejsce, które sprawi, że Twój produkt lub usługa zyska nowych nabywców. Oferowane są działania brandingowe, w tym tworzenie logotypów czy skuteczna budowa świadomości marki. W ofercie wspomnianej agencji reklamowej można znaleźć też strategie z wykorzystanie z tradycyjnych mediów. Nadal jest szeroka grupa osób, które korzystają jedynie z tradycyjnych mediów.

Ponadto, pomoże ona Ci w organizacji wydarzenia biznesowego lub kulturalnego. Na jej zespół składają się doświadczone osoby, dlatego też masz pewność, że dobrze wybrałeś agencję reklamową. Na kreatorniadesign.pl można dowiedzieć się więcej  o firmie.

Data dodania: 2017-12-26

Opinie o firmie Kreatornia Design agencja reklamowa


Pola Rutkowska dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 4

Fajnie wszystko opisane. Jestem właścicielem średniej wielkości firmy z przemysłu reklamowego w Poznaniu i niedługo mam zamiar zorganizować jakiś event. Może skontaktuję się z Kreatornia Design. To może być owocna współpraca.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


TreeDental

ul. Józefa Bilskiego2

Gniezno

WIĘCEJ

Noti Sp. z o.o.

ul. Sowia 19

Tarnowo Podgórne

WIĘCEJ

BHP-KOMPLEX

ul. Malinowa22

Komorniki

WIĘCEJ