WWW: http://kwiatemmalowane.pl
NIP 7251019124
Adres Czarnkowska 2
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 91-013
Telefon +48 42 67 01 444

Opis:

Każdy z nas chciałby podarować najpiękniejsze prezenty tym, których kocha najbardziej, dlatego kwiaciarnia Kwiatem Malowane przygotowała dla Państwa specjalną ofertę z okazji Dnia Matki. Wyjątkową kobietę ucieszy widok pięknych kwiatów, a jeśli nie możecie Państwo złożyć życzeń osobiście, kompozycja stworzona przez wspaniałych florystów z łódzkiej może zostać dostarczona na wskazany adres. 

Niesamowicie elegancki i subtelny flower box dostępny w Łodzi to propozycja przygotowana dla osoby, której chcecie Państwo podziękować za miłość i oddanie. Wyjątkowe papierowe pudełko wypełnione czerwonymi różami, sprawi, że jedna z najważniejszych kobiet w Państwa życiu poczuje się doceniona. Więcej informacji, a także zdjęcia bukietów ze świeżych kwiatów znajdziecie Państwo na stronie internetowej kwiatemmalowane.pl. 

Data dodania: 2017-08-13

Opinie o firmie Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”


gediclush dodał komentarz 2018-08-30 11:51:38 Ocena 3

Florystyka w tej kwiaciarni stoi na bardzo wysokim poziomie - zarówno estetycznym, jak i jakości wykonania. Np. taki flower box będzie dobrym sposobem na wyznanie miłości czy podziękowanie i przypomnienie obdarowanej osobie, jak bardzo ją sobie cenimi.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Hurtownia-Kesi

ul. Sadowa3

Ksawerów

WIĘCEJ

Butik-Kesi

ul. Sadowa3

Ksawerów

WIĘCEJ

ŻYJ ŁATWIEJ

ul. Kochanowskiego38

Konstantyn Łódzki

WIĘCEJ