WWW: http://meblelegar.pl/
NIP 7681839686
Adres Swoboda 13S
Miejscowość Biała
Kod pocztowy 95-001
Telefon 660 51 54 53

Opis:

Meble projektowane na wymiar to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające na zagospodarowanie przestrzeni kuchennej w przemyślany sposób. Dzięki takiemu rozwiązaniu wykorzystasz w 100% warunki, jakie daje Ci pomieszczenie i jednocześnie urządzisz kuchnię ze smakiem, bez zbędnego przeładowania meblami. Solidnie meble kuchenne na wymiar w Łodzi oferuje firma Legar Kuchnie. To wieloletni producent szafek, który dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu swoich pracowników może projektować i wykonywać dla swoich klientów szafki spełniające jednocześnie wysokie walory jakościowe i estetyczne. Znajomość współczesnych trendów, a także klasyki designu, pozwala klientom firmy cieszyć się z pięknych, oryginalnych mebli.

Na stronie meblelegar.pl możesz poznać katalog mebli oferowanych przez firmę. Bogata kolekcja szafek kuchennych pozwala każdemu znaleźć w nim swoją wymarzoną kuchnię. Postaw na renomowanego producenta i ciesz się z pięknie zaprojektowanej kuchni.

Data dodania: 2018-11-25

Opinie o firmie Meble kuchenne Legar Łódź


rucuris dodał komentarz 2019-06-07 12:26:13 Ocena 3

Dzięki ich usługom mam świetnie wyglądające i bardzo funkcjonalne meble w kuchni. Jak dla mnie pracują tam znakomici specjaliści od mebli kuchennych. Jak tu nie współpracować z nimi?


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Apteka Urtica

ul. Królowej Jadwigi12

Kędzierzyn-Koźle

WIĘCEJ

Euroschola.eu

ul. 1 Maja9

Biestrzynnik

WIĘCEJ

OROME SC

ul. Pułaskiego17

Kluczbork

WIĘCEJ