WWW: https://meblelupus.pl/
NIP
Adres Skrzydlata 28
Miejscowość Elbląg
Kod pocztowy 82-300
Telefon +48 609 668 555

Opis:

Idealna kuchnia to nie ta, w której znajdują się najmodniejsze meble, ale taka, która dopasowana została do potrzeb i wymagań jej użytkowników. W momencie, gdy cenimy sobie wspólne gotowanie z partnerem lub całą rodziną, wówczas powinniśmy zadbać o dużą ilość roboczych blatów. Natomiast, gdy lubimy jeść w kuchni, wtedy warto zdecydować się na zakup wyspy z wygodnymi, wysokimi krzesłami, które dopasowane będą do charakteru całego projektu. Nie bez znaczenia jest także obecność szafek, które powinny być odpowiednio pojemne, by bez problemu mogły pomieścić naczynia, sztućce, garnki oraz różnego rodzaju sprzęty AGD.

Firma Lupus to miejsce oferujące solidne trwałe i eleganckie meble, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Są one dostępne na stronie https://meblelupus.pl/12-meble-kuchenne-szafki-i-gotowe-zestawy-do-kuchni i dedykowane są najbardziej wymagającym klientom. Na uwagę zasługuje także ich cena, która nie jest wysoka, dzięki czemu na ich zakup może pozwolić sobie wiele osób.

Data dodania: 2019-02-21

Opinie o firmie Lupus Fabryka Mebli Sp. z o. o.


Adrian Wojciechowski dodał komentarz 2019-03-01 13:00:54 Ocena 5

Meble kuchenne oferowane w salonie meblowym Lupus bardzo podpasywały mnie i żonie, dlatego teraz są już w naszej kuchni.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


DIWOS Dorota Stomska

ul. Kleeberga2

Olsztyn

WIĘCEJ

Marta Subda Design

ul. Jarosława Iwaszkiewicza30

Olsztyn

WIĘCEJ

PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński

ul. Dojazdowa14

Elbląg

WIĘCEJ