WWW: http://prestige-chrzest.pl/
NIP 6252154734
Adres Nadbrzeżna 13
Miejscowość Będzin
Kod pocztowy 42-500
Telefon 606 978 983

Opis:

Dzieci, przystępujące do sakramentu Chrztu Świętego, są w tym dniu najważniejsze. To dla nich rodzice organizują uroczystość i zapraszają rodzinę i przyjaciół. W związku z tym, nie można również zapominać o tym, aby dobrać dla maleństwa odpowiednie ubranka na chrzest.

Współczesny rynek daje bardzo wiele możliwości pod tym względem. Każdy rodzic, z pewnością, dopasuje takie zestawienie, które będzie odpowiednie dla jego dziecka. Ciekawą ofertę tego typu ubranek, przygotował sklep internetowy prestige-chrzest.pl. W swym asortymencie posiada propozycje zarówno dla dziewczynek, jak i dla małych chłopców.

Na stronie internetowej sklepu, można dokładnie obejrzeć wszystkie produkty, dzięki zamieszczonym tam, szczegółowym zdjęciom. Przy każdym z nich, podano także cenę. W razie pytań, można kontaktować się z pracownikami hurtowni.

Data dodania: 2019-02-09

Opinie o firmie Perfekcja Ewelina Kuklewska


tunganyu dodał komentarz 2019-03-14 12:50:02 Ocena 4

Dzięki temu, że natrafiłam na ten sklep internetowy, mogłam poczynić zakupy, które konieczne były przed Chrztem Świętym. Były to m.in. ubranka,w których nasza mała wygląda elegancko - w końcu to ważny dla niej dzień. ;)


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Silesiapak

ul. Blachnickiego9

Katowice

WIĘCEJ

Silesiapak

ul. Blachnickiego9

Katowice

WIĘCEJ

P.H. BAU-TEC

ul. Wilsona30

Częstochowa

WIĘCEJ