WWW: https://www.skyhelp.pl/
NIP 7831794383
Adres św. Marcin 29
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-806
Telefon 507 203 400

Opis:

Kto interesuje się połączeniami lotniczymi i samemu chętnie podróżuje, doskonale zna ofertę tanich linii lotniczych. Oferują one, jak sama nazwa wskazuje, niedrogie połączenia (kosztem braku szczególnych udogodnień). Dzięki działalności takich przewoźników jak Ryanair czy Wizzair wielu Polaków poznało i doceniło możliwości podniebnego podróżowania, w ten sposób poznając świat i błyskawicznie przemieszczając się między granicami.

Jednak nie każda podróż przebiega idealnie zgodnie z harmonogramem. Zdarzają się opóźnienia czy nawet anulacje lotów. Co robić w takiej sytuacji? Na pewno nie pozostać wobec niej biernym. Pasażerowi Wizzair za opóźnienie lotu przysługuje odszkodowanie – tak wynika z obowiązujących europejskich przepisów.

Sprawę można powierzyć firmie skyhelp.pl. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej, a eksperci zajmą się resztą formalności. Ponieważ linie lotnicze szukają różnych sposobów na uniknięcie zapłaty za swoje błędy, warto mieć profesjonalne wsparcie. Jeśli wniosek jest uzasadniony, można otrzymać przelew od 250 do 600 euro w ciągu miesiąca!

Data dodania: 2019-06-12

Opinie o firmie Sky Help


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


TreeDental

ul. Józefa Bilskiego2

Gniezno

WIĘCEJ

Noti Sp. z o.o.

ul. Sowia 19

Tarnowo Podgórne

WIĘCEJ

BHP-KOMPLEX

ul. Malinowa22

Komorniki

WIĘCEJ