WWW: https://superautomarket.pl/
NIP
Adres Trzebnicka 31
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-231
Telefon 795 76 76 76

Opis:

Dla mieszkańców małych miejscowości czy wszelkich innych osób niezadowolonych z okolicznego rynku na samochód, który chcą sprzedać – rozwiązaniem może być wykorzystanie ogólnokrajowego skupu, takiego jak SuperAutoMarket.pl. Firma z główną siedzibą we Wrocławiu umożliwia skup aut w Nowej Soli, Gorzowie, Żarach czy innych położonych przy zachodniej granicy miejscowościach, oferując posiadaczowi pieniądze od razu – a potem zajmując się znalezieniem kupca na własną rękę.

Powodem do skorzystania właśnie z usług SuperAutoMarket.pl może być szybkość całej operacji. Podczas gdy sprzedaż samochodu na własną rękę można często zajmować wiele czasu i odwracać uwagę od ważniejszych spraw, skup zapewnia, że sprzedaż nie zajmie więcej niż 40 minut, które zajmą oględziny stanu auta oraz wszelkie formalności. Pieniądze można mieć w kieszeni nawet w dniu zgłoszenia.

Data dodania: 2017-08-23

Opinie o firmie SuperAutoMarket


Albert Kalinowski dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 5

Sprzedałem swojego Golfa za pośrednictwem SuperAutoMarket za rozsądne pieniądze i uważam, że udało mi się dokonać bardzo opłacalnej transakcji :) Jeśli ktoś nie zna tego auto skupu to polecam się zainteresować :)


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

ul. Warszawska43

Katowice

WIĘCEJ

Crazy Cat Studio

ul. Kwiatowa11

Wilkowice

WIĘCEJ

Football Freestyle Dawid Pajor

ul. Wyszyńskiego22

Wrocław

WIĘCEJ