WWW: http://www.tokahome.pl/
NIP 6443300916
Adres Jaśkowicka 15
Miejscowość Tychy
Kod pocztowy 63-800
Telefon 791 291 120

Opis:

Coraz więcej ludzi decyduje się na to, żeby świadomie wyposażać swoje domy i mieszkania. Dzięki pomocy specjalistów od wyposażania można bowiem stworzyć naprawdę ciekawe aranżacje, które będą podobać się nie tylko domownikom, ale też wszystkim gościom, którzy Cię odwiedzą. Jeżeli interesuje Cię profesjonalna aranżacja wnętrz, to możesz skorzystać z pomocy specjalistów z Toka Home, którzy zrobią wszystko, żeby pomóc Ci w profesjonalny sposób.

Na stronie tokahome.pl znajdziesz wiele szczegółowych informacji na temat tego, jak działa firma od wyposażania wnętrz i zapoznasz się także z przykładowymi realizacjami, które zostały przez nią przeprowadzone, żeby już wkrótce również cieszyć się z możliwości aranżacji Twojego domu, który może wyglądać o wiele lepiej, jeśli zajmą się nim specjaliści od aranżacji.

Data dodania: 2017-08-10

Opinie o firmie TOKA+HOME


Jacek B. dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 5

Uważam, że waro korzystać z usług firm, które zajmują się aranżacją wnętrz, gdyż zyskujemy pewność, że nasze mieszkanie czy dom będzie dopasowane do naszych wymagań. Ważne jest, żeby wybierać profesjonalistów, bo to gwarantuje nam zadowolenie z usług tego typu.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

ul. Modrzejowska20

Sosnowiec

WIĘCEJ

Silesiapak

ul. Blachnickiego9

Katowice

WIĘCEJ

Silesiapak

ul. Blachnickiego9

Katowice

WIĘCEJ