WWW: https://www.abaksystem.com/
NIP 946 265 15 06
Adres Wolska 11A
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-411
Telefon 81 524 41 46

Opis:

Usługi księgowe w Lubuskim województwie oferuje biuro rachunkowe ABAK SYSTEM. Jest to najlepsze biuro rachunkowe, które oferuje naprawdę konkurencyjne ceny. Niezależnie od tego, czy prowadzisz jedoosobową działalność gospodarczą, czy jest to spółka - ABAK SYSTEM się zajmie pomocą dla Twojej firmy w kwestii ksiegowości. W ofercie biura rachunkowego znajdziesz m.in. obsługę kadrowo-płacową, której cena zależy od tego ilu pracowników zatrudniasz.

Na stronie internetowej abaksystem.com znajdziesz pełen zakres kwalifikacji i usług. Tam też znajduje się zakładka cennik, która pomoże Ci oszacować miesięczną opłatę. Biuro rachunkowe ABAK SYSTEM posiada wielu zadowolonych klientów, których referencje możesz przeczytać również na stronie internetowej abaksystem.com. Wejdź na stronę i skontaktuj się z biurem ABAK SYSTEM. 

Data dodania: 2017-09-19

Opinie o firmie Abak System Sp. z o. o.


ifumperto dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 4

Rzetelne usługi księgowe w rozsądnej cenie? W Lublinie w Abak System wiedzą jak to się robi - ich wiedza w tej dziedzinie jest imponująca - z nimi nie zginiesz w gąszczu przepisów podatkowych.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

ul. Janowska66a

Lublin

WIĘCEJ

E-pilarz

ul. Obsza141

Obsza

WIĘCEJ

Biocent Sp. z o.o.

ul. Do Dysa5

Lublin

WIĘCEJ