WWW: https://www.fitmedica.pl/
NIP 9522136967
Adres Bystrzycka 59
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-928
Telefon 575 665 662

Opis:

Pacjenci, którzy potrzebują natychmiastowych badań, jak echo serca w Warszawie, poleca się udanie do kliniki FitMedica. Przychodnia ta dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu wykonanie rutynowych, a także nieco bardziej skomplikowanych badań czy zabiegów przebiega szybko i sprawnie. 

Specjaliści, którzy tam pracują to grono wykwalifikowanych, a przede wszystkim doświadczonych lekarzy. Każdy z nich ma świetne wyczucie oraz indywidualne podejście do pacjenta - leczenie przebiega zatem w miłej i przyjaznej atmosferze. Proponowane usługi nie są wcale drogie, a w porównaniu do klinik publicznych, nie trzeba wcale czekać kilku lat na swoją kolej do danego zabiegu. 

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na stronę internetową fitmedica.pl. Nasi konsultanci bez problemu dobiorą dogodny termin na wizytę.

Data dodania: 2018-05-20

Opinie o firmie AKTIMEDICA SP. Z O.O.


imoro dodał komentarz 2019-04-12 15:30:36 Ocena 4

Centrum medycyny FitMedica to wspaniali fachowcy od badań tj. kardiologiczne czy neurologiczne. Przebiegają one w miłej dla pacjenta atmosferze - widać, że lekarze są tam doświadczonymi specjalistami.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

ul. Brodowskiego6

Warszawa

WIĘCEJ

Pogotowie Zamkowe

ul. Pl. Konstytucji 2

Warszawa

WIĘCEJ

Taxi Bagażówka

ul. Modlińska6

Warszawa

WIĘCEJ