WWW: https://corradolaser.pl/
NIP
Adres Dobromyśl 5
Miejscowość Kielce
Kod pocztowy 25-825
Telefon 798 670 799

Opis:

Firma Corrado Polska Spółka Jawna Jan Głowacki proponuje usługi cięcia laserem oraz gięcia blachy wykonywane za pomocą specjalistycznego, certyfikowanego sprzętu gwarantującego oczekiwany przez klienta efekt. Realizator podejmuje się wykonania różnego rodzaju zamówień, począwszy od prostych przeróbek i docięć, aż po skomplikowane, wieloetapowe projekty wymagające szczególnej precyzji wykonania. Cały proces jest skomputeryzowany, dzięki czemu jest szybki i powtarzalny.

Kadra firmy zaprasza zainteresowanych skorzystaniem z profesjonalnej usługi cięcia laserem mieszkańców Opola i okolic do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Wieloletnie doświadczenie branżowe oraz stały monitoring potrzeb rynkowych sprawiają, że pracownicy są w stanie zaproponować satysfakcjonujące pod kątem ceny i jakości rozwiązania. 

Realizator chętnie nawiąże współpracę długoterminową z przedstawicielami biznesowymi reprezentującymi różne sektory. Zapewnia terminowość usług oraz doradztwo na każdym etapie wykonania zlecenia. 

Data dodania: 2023-07-19

Opinie o firmie Corradolaser


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Goti Automatyka

ul. Kostomłoty Pierwsze, ul Podmiejska 83

Miedziana Góra

WIĘCEJ

Eko-Mar

ul. Mickiewicza21

Sandomierz

WIĘCEJ

Promoefekt.pl

ul. Bohaterów Warszawy126

Busko-Zdrój

WIĘCEJ