WWW: https://awangardashoes.com/
NIP 7951022849
Adres Wincentego Pola 34
Miejscowość Przemyśl
Kod pocztowy 37-700
Telefon 730960317

Opis:

Jeśli chcesz kupić buty Carinii, sklep internetowy, którego ofertę znajdziesz pod adresem awangardashoes.com będzie dla Ciebie najlepszym możliwym rozwiązaniem. Jest tego wiele powodów, przede wszystkim jednak w miejscu tym możesz liczyć na duży wybór różnych fasonów tego obuwia, zaś kolejnym powodem, dla którego warto odwiedzić właśnie to miejsce, są znakomite ceny, jakie w nim obowiązują.

Buty dobrych marek mogą kosztować, ale w sieci można je znaleźć taniej, a ten sklep jest jednym z miejsc, w których nie trzeba przepłacać nawet jeśli kupuje się znakomite produkty słynnych firm. Daje Ci to więc szansę zaopatrzenia się w produkty z wysokiej półki, na które być może w innych okolicznościach nie można byłoby sobie pozwolić. Warto więc skorzystać z tej wyjątkowej okazji i coś dla siebie wybrać.

Data dodania: 2017-09-26

Opinie o firmie Firma Handlowa AWANGARDA


ashanerow dodał komentarz 2018-10-04 15:19:53 Ocena 4

Buty, które oferuje nam ten sklep internetowy, są nie tylko modne, ale również dobrze uszyte. Ceny również wyglądają zachęcająco - chyba skuszę się na te botki, na które mam już chrapkę od jakiegoś czasu.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


FRATERIS-AQUA

ul. Cicha7

Rzeszów

WIĘCEJ

Biżuteria Jolanta Radziszewska

ul. Tunelowa4a

Strzyżów

WIĘCEJ

MUKK Architektura Wnętrz

ul. Czajkowskiego13

Krosno

WIĘCEJ