WWW: https://dawidpajor.com/
NIP
Adres . .
Miejscowość .
Kod pocztowy .-
Telefon +48 732 683 997

Opis:

Przyciągający uwagę performer na wydarzenia publiczne i prywatne – tak promuje swoją markę Dawid Pajor, występujący indywidualnie i w zespołach podczas pokazów freestyle footballu. Dziedzina ta opiera się przede wszystkim na akrobatycznej żonglerce piłką futbolową, z użyciem nóg, barków, karku i innych części ciała, a występujący zajmuje się nią od siedmiu lat.

Dawid Pajor zdobył popularność i wypromował swoje nazwisko w branży występując jako artysta uliczny, przyciągając sporo uwagi w takich miejscach jak warszawska Starówka i wrocławski Rynek. Jeśli chcesz zakontraktować sportowe atrakcje na eventy, na przykład imprezy promujące sport – kontakt z Dawidem Pajorem to okazja na zakontraktowanie kilku minut, które zrobią wrażenie na publice, albo też zorganizowanie dłuższego występu, w którym mogą też wziąć udział inne osoby, z jakimi często współpracuje.

Data dodania: 2017-09-11

Opinie o firmie Football Freestyle Dawid Pajor


Radosław Lis dodał komentarz 2019-11-26 12:06:58 Ocena 3

Parę lat temu widziałem jak Dawid pokazywał swoje umiejętności na warszawskiej starówce. Bardzo się cieszę, że jego talent ciągle się rozwija.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


BREDER POLSKA

ul. Porazińskiej23

Poznań

WIĘCEJ

Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog

ul. Hennela10

Warszawa Ursus

WIĘCEJ

Adwebia

ul. Wspólna175

Kalna

WIĘCEJ