WWW: https://www.homepandora.com
NIP 0B42567255
Adres Calle Isla Tabarca 2
Miejscowość Alicante
Kod pocztowy 03-189
Telefon +34 965 04 94 80

Opis:

Od zawsze marzyłeś o tym, aby zamieszkać w magicznym miejscu? Zatem kupno domu w Hiszpanii będzie strzałem w dziesiątkę! Ten malowniczy kraj na Półwyspie Iberyjskim jest istnym rajem na ziemi. Piaszczyste, złote plaże, urokliwe zatoczki, niepowtarzalna architektura oraz wyjątkowa pogoda przez cały rok – taka aura powinna przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Home Pandora to renomowane biuro nieruchomości, które od lat pomaga klientom w znalezieniu idealnych posiadłości na hiszpańskim wybrzeżu. Zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników oferuje pełen zakres usług. Zaliczyć można do nich między innymi organizację wizyty rekonesansowej klientów w kraju, pomoc w założeniu konta bankowego, przygotowanie niezbędnej dokumentacji i wiele innych. Specjaliści każde zadanie wykonują z nieprzeciętnym zaangażowaniem, tym samym gwarantując kontrahentom najwyższą jakość współpracy.

Data dodania: 2019-09-03

Opinie o firmie Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.


anesa dodał komentarz 2019-10-07 14:01:00 Ocena 5

Jeśli szukasz nieruchomości w słonecznej Hiszpanii, to myślę, że oferta Inmobiliaria Home Pan Dora będzie dobrym wyborem. Uważam, że to dobry pośrednik w branży, który okazał się bardzo pomocny podczas procesu nabycia domu.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


GutFashion

ul. Friedhofstr2

Finnentrop

WIĘCEJ

Euro Furniture

ul. Dalston Gardens16

Stanmore, London

WIĘCEJ

Robert Marchel

ul. MONKCHESTER ROAD34

Newcastle upon Tyne

WIĘCEJ