WWW: https://lasertagpoznan.pl/
NIP 7811882078
Adres Wojciechowskiego 7
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-685
Telefon 570 931 931

Opis:

Firmowe imprezy integracyjne mają za zadanie wpływać na relacje między pracownikami. Wspólna zabawa łączy ludzi. Powstałe więzi przełożą się na lepszą współpracę podczas codziennych obowiązków w firmie.

Organizacja imprez firmowych w Poznaniu to zadanie, które wyznaczyła sobie ekipa Laser Tag. Oferowana przez nich atrakcja w postaci Laserowego Paintballa to rewelacyjny sposób na oderwanie się od codzienności. Zabawa ta to gra symulacyjna, podczas której zespoły osób rywalizują ze sobą podczas walki. Tutaj rolę amunicji pełnią fale podczerwieni. W klasycznym paintballu amunicją są kulki z farbą, które mogą zadać ból, a także powodować siniaki.

Po zakończeniu gry jej uczestnicy poznają swoje wyniki. Podczas gry nie sposób oszukiwać, ponieważ wszelkie trafienia w przeciwnika są rejestrowane komputerowo.

Data dodania: 2017-10-18

Opinie o firmie Laser Tag


roughedyo dodał komentarz 2018-03-12 12:16:39 Ocena 5

Jeśli szukasz fajnego pomysłu na firmową imprezę integracyjną, to jest nią właśnie oferta od Laser Tag. My bawiliśmy świetnie na laserowym paintballu - podzielono nas na 2 drużyny i rozpoczęliśmy rozgrywkę.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


TreeDental

ul. Józefa Bilskiego2

Gniezno

WIĘCEJ

BHP-KOMPLEX

ul. Malinowa22

Komorniki

WIĘCEJ

Detoks Alkoholowy

ul. Spławie48

Poznań

WIĘCEJ