WWW: https://www.nanostudio.pl/
NIP 782-164-08-27
Adres 27 Grudnia 11
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61--73
Telefon 501 102 261

Opis:

Budowa domu, to kosztowna inwestycja na długie lata, dlatego powinniśmy ją dobrze przemyśleć i poradzić się w tej kwestii fachowców, którzy zaproponują nam gotowe projekty nowoczesnych domów. Jeśli żaden projekt nie spełni naszych oczekiwań, pracownicy biura przedstawią inne rozwiązania, które będą uwzględniać wszystkie  sugestie klienta i na tej podstawie stworzą funkcjonalny i niebanalny projekt.

Takie nieszablonowe projekty domów można obejrzeć na stronie internetowej biura projektowego Nanostudio albo w siedzibie biura na Starym Rynku w Poznaniu. Wykwalifikowani architekci biura podchodzą do każdego klienta indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Dla tych zaś, którzy planują rozbudowę domu czy też jego modernizację, pracownia projektowa również poleca swoje usługi, gdyż firma zajmuje się też aranżacją i modernizacją wnętrz obiektów mieszkalnych, biur i innych obiektów.

Data dodania: 2017-10-01

Opinie o firmie Nanostudio


Laura Wieczorek dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 5

będąc dzieckiem chciałam być architektem, rysowałam różne domy i [oczywiście wg uznania dziecka] dokładnie je opisywałam. teraz pracuję w biurze podatkowym, a zaprojektowaniem mojego domu zajęli się architekci z nanostudio.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


TreeDental

ul. Józefa Bilskiego2

Gniezno

WIĘCEJ

BHP-KOMPLEX

ul. Malinowa22

Komorniki

WIĘCEJ

Detoks Alkoholowy

ul. Spławie48

Poznań

WIĘCEJ