WWW: https://pinkstars.pl
NIP
Adres Kmiecika 25
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-809
Telefon

Opis:

Asortyment dostępny w ofercie sklepu online prowadzonego przez Pinkstars Mateusz Winnik to szeroki wybór akcesoriów erotycznych. Proponowane produkty nadają się do działań solo (np. lalki miłości, jajka stymulujące), a także do gry wstępnej w parach lub w grupie, w zależności od indywidualnych upodobań klientów. 

Lista towarów jest na bieżąco aktualizowana, zgodnie z dostrzeganymi potrzebami kobiet i mężczyzn. Każda aukcja zawiera opis produktu oraz jego zdjęcie poglądowe, co ułatwia poznanie jego przeznaczenia, a także pozwala na podjęcie szybkiej decyzji o zakupie. 

Sklep prowadzi legalną działalność sprzedażową, obsługując jedynie osoby pełnoletnie, świadome rodzaju i zastosowania proponowanego asortymentu. Dystrybucja odbywa się na terenie całego kraju poprzez wysyłkę towarów z wykorzystaniem sprawdzonych firm kurierskich, co zapewnia terminowość, a także bezpieczeństwo dostaw. Zakup na czas transportu jest odpowiednio chroniony poprzez zastosowanie izolatorów wewnętrznych i zewnętrznych.

Data dodania: 2023-06-12

Opinie o firmie PinkStars


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


CJS Tłumaczenia

ul. Cukrowa12

Szczecin

WIĘCEJ

STUDIO22

ul. Moniuszki8

Połczyn Zdrój

WIĘCEJ

Pomoc Drogowa Bogumił Kuś

ul. Budziszyńska29a

Szczecin

WIĘCEJ