WWW: http://podlogibydgoszcz.pl/
NIP
Adres Fordońska 40
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85-719
Telefon 52 524 47 82

Opis:

Chciałabyś wymienić stare i niemodne już linoleum podłogowe, ale nie wiesz, co wybrać? Najlepsza będzie deska podłogowa drewniana. Solon z Bydgoszczy poleca ich duży wybór. Może na przykład zdecydujesz się położyć na podłodze deski drewniane z litego drewna, a może klepki parkietowe? W każdym z tych przypadków efekt będzie gwarantowany.

O innych pozycjach na podłogę poczytasz na stronie firmowej salonu podlogibydgoszcz.pl, tam też dowiesz się, że jeśli zależy Ci na szybkim montażu i niemal natychmiastowym efekcie wizualnym, pracownicy rekomendowanego salonu polecają deskę dwuwarstwową, którą śmiało można porównać do deski barlineckiej, bardzo łatwej w montażu. Jest jednak pewna różnica, struktura deski z bydgoskiego salonu jest o wiele bardziej podobna do klepek parkietowych, niż to jest w przypadku wspomnianej deski barlineckiej.

Data dodania: 2018-01-26

Opinie o firmie podlogibydgoszcz.pl


Krzysztof Mazurek dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 5

Zawsze chciałem mieć podłogę drewnianą, a nie tylko dywan i "goły" beton. Ale w końcu kupiłem własne mieszkanie i mogę sobie na to pozwolić. Spełnienie jednego z moich młodzieżowych marzeń.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Iluzjonista Mariusz Czajka

ul. Sobieskiego43

Toruń

WIĘCEJ

ODEKA SIMP FF

ul. Toruńska286

Bydgoszcz

WIĘCEJ

Kancelaria Komornicza w Toruniu Maciej Worotyński

ul. Królowej Jadwigi10

Toruń

WIĘCEJ