WWW: https://silesiapak.pl/
NIP 6342450040
Adres Blachnickiego 9
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-175
Telefon 790 275 067

Opis:

Papierowe torby są dzisiaj bardzo popularne w wielu sklepach, gdyż doskonale wpasowują się we współczesne trendy ekologiczne. Z tego powodu papierowa torba jest idealnym wręcz materiałem do wykonania reklamy naszej firmy. Wchodząc na tę stronę torbyzlogo.pl  znajdziemy firmę, która profesjonalnie zajmie się przygotowaniem reklamowego nadruku, zawsze gwarantując bardzo wysoką jakość.

Firma posiada ogromne doświadczenie, świetnych pracowników, a przy tym także nowoczesne maszyny do produkcji. Torby reklamowe papierowe z nadrukiem zawsze się świetnie prezentują dzięki temu, a do tego firma jest elastyczna i może dopasować się do potrzeb klienta. Silesiapak to z pewnością najlepsze miejsce do złożenia zamówienia na przygotowanie reklamowych gadżetów, niezależnie od tego na jaki efekt końcowy liczymy.

Data dodania: 2017-08-08

Opinie o firmie Silesiapak


Julianna Duda dodał komentarz 2018-08-02 13:07:39 Ocena 5

Torby z nadrukiem papierowe są naprawdę dobrym przekaźnikiem reklamy. Ja w swoim małym sklepie spożywczym odczułam wzrost obrotów od momentu gdy te torby są u nas w sklepie do kupienia [oczywiście z nazwą i logo sklepu].


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

ul. Modrzejowska20

Sosnowiec

WIĘCEJ

Silesiapak

ul. Blachnickiego9

Katowice

WIĘCEJ

P.H. BAU-TEC

ul. Wilsona30

Częstochowa

WIĘCEJ