WWW: https://slodkiepastele.pl/
NIP 1251731440
Adres Andersena 6
Miejscowość Ząbki
Kod pocztowy 05-091
Telefon 789063668

Opis:

Mając na uwadze różne oczekiwania swych klientów, założycielki marki tworzącej piękne dekoracyjne elementy do wnętrz proponują zarówno poduszki, jak i same powłoczki. Taki wybór jest z pewnością bardzo ważny, ponieważ osoby mające już wystarczającą ilość poduszek, np. na kanapie, mogą zaopatrzyć się w produkty pozwalające na nadanie im całkiem nowego wyglądu. Jest to dobra opcja na przykład przy zmianie wystroju wnętrza.

Proponowane na stronie slodkiepastele.pl poszewki na poduszki to wysokiej jakości produkty, szyte ręcznie, a więc wykończone z wielką precyzją. Dzięki temu mogą służyć długi czas. Tkaniny, z jakich są produkowane, założycielki marki pozyskują od najlepszych polskich producentów, satysfakcja jest zatem gwarantowana.

Tym jednak, co wielu klientów zachęca do zakupów najmocniej, jest mnogość wzorów i kolorów, a także faktur tych produktów. Pozwala to na zdobienie nimi różnych wnętrz, urządzonych w rozmaitych stylach. Chętnie wybierane są powłoczki z motywami kwiatowymi i geometrycznymi.

Data dodania: 2023-12-26

Opinie o firmie Słodkie Pastele


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

ul. Brodowskiego6

Warszawa

WIĘCEJ

Pogotowie Zamkowe

ul. Pl. Konstytucji 2

Warszawa

WIĘCEJ

Taxi Bagażówka

ul. Modlińska6

Warszawa

WIĘCEJ