WWW: https://www.taniemilitaria.pl/
NIP 524-180-83-38
Adres Lasek Brzozowy 13
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-792
Telefon 22 400 51 52

Opis:

Hełm taktyczny jest podstawowym wyposażeniem gracza ASG. Jeśli posiadasz już swoją pierwszą replikę i przygotowujesz się do weekendowych rozgrywek, to odwiedź stronę taniemilitaria.pl, by móc zapoznać się z aktualną ofertą jednej z firm sprzedających repliki ASG i wyposażenie taktyczne. W jej ofercie znajdziesz nie tylko kaski, kominiarki, a także maski.

Dodatkowo znajdziesz tam szeroki wybór replik, które wykorzystują naboje i gazy. Sklep oferuje broń elektryczną, sprężynową i gazową. Jeśli jest to konieczne, wykonuje również usługi serwisowe. Dba o to, by każda z napraw została wykonana w profesjonalny sposób. Warto wiedzieć także, że firma zajmuje się również wykonywaniem tuningu. Poza tym wspomniana firma oferuje również różne akcesoria do broni ASG. Dodatkowo zajmuje się serwisowaniem broni.

Data dodania: 2018-05-08

Opinie o firmie TanieMilitaria.pl


zanyon dodał komentarz 2019-04-10 11:01:38 Ocena 3

Sklep TanieMilitaria.pl to m.in. akcesoria dla fanów ASG, można tam kupić repliki broni czy elementy ubioru. Myślę, że każdy komu zależy na jakości w dobrej cenie nie będzie obojętny na taką ofertę. :)


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

ul. Brodowskiego6

Warszawa

WIĘCEJ

Pogotowie Zamkowe

ul. Pl. Konstytucji 2

Warszawa

WIĘCEJ

Taxi Bagażówka

ul. Modlińska6

Warszawa

WIĘCEJ