WWW: https://zyjlatwiej.pl/
NIP 7271037160
Adres Kochanowskiego 38
Miejscowość Konstantyn Łódzki
Kod pocztowy 95-050
Telefon 42 211 49 58

Opis:

Nawet jeśli nie posiada się prysznica, można na wiele różnych sposobów ułatwić codzienną higienę osobie niepełnosprawnej. Ponieważ dostępne są również odpowiednie udogodnienia do wanny, można bez problemów ułatwić mycie się nawet we wannie. Służy do tego specjalnie przygotowane siedzisko do wanny, dzięki któremu o wiele łatwiej załatwia się swoje codzienne zabiegi higieniczne. Można na nim wygodnie usiąść i umyć się nawet wtedy, gdy do tej pory było to trudnym zadaniem.

Żeby zakupić takie siedzisko, wystarczy wejść na stronę zyjlatwiej.pl i tam zapoznać się z dostępną ofertą. Warto też pamiętać o tym że w tym internetowym sklepie dostępne są nie tylko siedziska, ale też różnego rodzaju inne sprzęty, z których można skorzystać, żeby ułatwić życie seniorowi czy osobie niepełnosprawnej, która ma problemy z samodzielnym wykonywaniem swojej codziennej higieny.

Data dodania: 2017-09-27

Opinie o firmie ŻYJ ŁATWIEJ


Barnaba dodał komentarz 2018-05-22 09:03:13 Ocena 3

Ze względu na osobę niepełnosprawną w domu, postanowiłem zaopatrzyć łazienkę w siedzisko do wanny, które, jak się okazało bardzo dużą pomocą przy codziennej higienie. Siedzisko kupiłem w firmie ŻYJ ŁATWIEJ, a samo siedzisko jest solidne i wygodne.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy w okolicy


Iluzjonista Maciej Pol

ul. Jana Kilińskiego7B

Łęczyca

WIĘCEJ

wyprawkowy

ul. Słoneczna37

Brzeziny

WIĘCEJ

Linguemix

ul. Konstantego Ildefonsa Galczyńskiego2a

Łódź

WIĘCEJ